قوانین

                                  

  *توجه داشته باشید تمام محصولات اعم از لوازم دیجیتال، لوازم برقی منزل، لوازم ورزشی و … قبل از ارسال توسط همکاران ما؛ در واحد بسته بندی از نظر صحت و سلامت فیزیکی تست می شوند.


گارانتی محصول

 

تمام محصولات فروشگاه کالای نادری دارای یک هفته ضمانت بازگشت کالا می باشند و بعد از گذشت یک هفته فروشگاه کالای نادری هیچ گونه مسئولیتی در قبال آن نخواهد داشت

*محصولاتی که دارای گارانتی اختصاصی باشند در صفحه همان محصول با شرایط و مدت زمان اختصاصی ذکر خواهد شد.

* محصولاتی که دارای گارانتی اختصاصی هستند به همراه کارت گارانتی ارسال خواهند شد.


قوانین گارانتی

 

1.در صورتی که محصول سالم به دست مشتری برسد و در خواست عودت کالا به دلیل نپسندیدن از سوی مشتری باشد، محصول باید به صورت کاملا سالم به انبار بازگشت داده شود.

در این صورت، مسئولیت سالم رسیدن محصول به انبار به عهده مشتری محترم است.

 

2.در صورت وجود هر گونه ایراد فیزیکی و یا ذاتی در محصول و یا همخوانی نداشتن محصول ارسالی با محصول سفارش داده شده روی سایت، مشتری محترم می بایست در ساعات اولیه تحویل گرفتن محصول از مامور پستی و یا پیک (حداکثر 2 ساعت)، خرابی را به واحد فروش اطلاع دهد.

*در صورتی که بسته در روزها و ساعات تعطیلی به مشتری تحویل شود مدت زمان اطلاع دادن از اولین ساعات کاری غیر تعطیل محاسبه خواهد شد.

3.در صورتی که خرابی احتمالی در طول مدت زمان گارانتی (7 روز) برای محصول مورد نظر اتفاق بیفتد می بایست مشتری محترم مراتب را در اسرع وقت به واحد فروش اطلاع دهد.

*در صورتی که خرابی پس از مدت زمان اعلام شده (7 روز) اتفاق بیفتد یا اطلاع رسانی دیرتر از بازه زمانی مشخص شده انجام شود، محصول از گارانتی خارج بوده و قوانین گارانتی برای آن صدق نمی کند.

 

4.خرابی احتمالی در صورت عدم استفاده صحیح از محصول، مانند شکستگی در هنگام استفاده، نوسانات برقی و یا خیس شدن محصولات برقی، خم شدگی و یا تا شدگی محصولات فلزی، پلاستیکی و کاغذی و … شامل گارانتی نبوده و کالای نادری هیچ گونه مسئولیتی از این بابت نخواهد داشت.


قوانین بازگشت کالا

1- محصولات بهداشتی و پوشاک مانند ماشین های اصلاح سرو و صورت، انواع ماشین اصلاح بانوان، شکم بندهای لاغری و گن ها و … در صورت استفاده و یا کثیف شدن و بو گرفتن، خارج از گارانتی می باشند.


2- کارتن محصولاتی که دارای پک و بسته بندی مخصوص به خود هستند باید سالم و بدون پاریگی و یا له شدگی باشند. در غیر این صورت خارج از گارانتی محسوب می شوند.

3- در صورتی که محصول عودت شده صرفاَ به دلیل عدم پسند و سلیقه مشتری باشد، می بایست کاملا سالم بوده و از نظر ظاهری، عملکرد و بسته بندی کاملا سالم به انبار تحویل شود.

*در مواقعی که محصول سالم است و صرفاَ مورد پسند مشتری نیست، هولگرام و پلمپ محصولاتی که دارای پلمپ شرکتی هستند نباید پاره شده و یا مخدوش شوند. در غیر این صورت به هیچ عنوان شامل گارانتی نخواهند بود.

جعبه محصول سالم باشد

4- در صورتی که محصول عودت شده حاصل از خرابی ذاتی و یا ظاهری قبل از تحویل گرفتن مشتری باشد، هنگام عودت، این گونه محصولات، نباید به غیر از خرابی اعلام شده از جانب مشتری محترم، خرابی جدیدی هنگام تحویل به انبار داشته باشد. در غیر این صورت شامل گارانتی نخواهد بود.

*به عنوان مثال: محصولی مانند اتو که از ناحیه دستگیره دچار مشکل بوده و از جانب مشتری محترم اعلام شده، نباید در هنگام تحویل به انبار دارای شکستگی غیر از دستگیره باشد.

لذا لازم است در هنگام بسته بندی برای عودت کالا دقت لازم از جانب مشتری محترم صورت گیرد.

سلامت محصول

5- به هیچ عنوان نباید روی محصول عودت شده، داخل آن و یا بسته بندی محصول، هیچ گونه نوشته ، خط خوردگی و برچسب و یا اثرات رطوبت وجود داشته باشد. .در صورت لزوم توضیحات خود را پشت فاکتور خرید و یا قطعه کاغذی جداگانه بنویسید.

6- در صورتی که محصول به صورت اشتباه از سوی کالای نادری ارسال شده و محصول دقیقا محصول سفارش داده شده روی سایت نیست، مشتری می تواند با اطلاع در ساعات اولیه محصول را بازگرداند.

*در صورت اثبات این موارد هزینه ارسال آن به عهده کالای نادری می باشد.

** در صورتی که محصول عودت شده صرفاً بخاطر عدم پسند مشتری باشد هزینه عودت و بسته بندی به عهده مشتری محترم است. و در صورتی که محصولات ارسال شده از سوی کالای نادری به صورت ارسال رایگان بوده باشد، هزینه ارسال نیز از مبلغ محصول عودت شده کم خواهد شد.

** در صورتی که محصولات داری مشکل، ایراد فیزیکی و یا ذاتی باشند و شامل گارانتی بازگشت محصول شوند هزینه عودت اینگونه محصولات به عهده کالای نادری می باشد.

** تمامی ارسال ها جهت عودت محصولات باید از طریق پست سفارشی با بسته بندی اولیه (کارتن ارسالی توسط کالای نادری) باشد. در غیر اینصورت هیچ گونه هزینه ای بابت عودت کالا به مشتری محترم برگشت داده نخواهد شد.

** بسته بندی پستی محصول باید کاملاً سالم و بدون پارگی و لهیدگی باشد.

سالم بودن کارتن بسته بندی

** مدت زمان بررسی و اعلام نتیجه از سوی واحد فروش کالای نادری از تحویل گرفتن محصول توسط انبار به مدت 3 روز کاری خواهد بود.


تلفن مسئول مرجوع : ۰۹۱۷۹۹۹۰۵۸۴

اطلاعات پستی جهت عودت کالا:

آدرس مبدا موجود بر روی بسته